Sözleşmeler

Ödeme ve TeslimatKargo & Teslimat :


Yurtiçi Kargo ile tüm Türkiye 20 TL 'dir . 450 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Siparişleriniz 2-3 iş günü içinde Yurtiçi kargo'ya teslim edilir.Kargo firmasının gecikmelerinden firmamız sorumlu değildir.


Siparişiniz kargoya verildiğinde size kargo numarası ile beraber bir mail gelmektedir.

Faturalanız kargo poşetinin cebinde bulumaktadır.

Kargonuzu teslim sırasında açıp herhangi bir eksiklik yada kırılma var ise kuryeye tutanak tuttumanız gerekmektedir.Ödeme :


Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeleriniz ile ilgili tahsilat işlemleri 128 Bit SSL Sertifika korumalı olarak gerçekleştirilmektedir.


Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.


Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.


Ödeme Yöntemleri

- Havale / EFT ile ödeme :


Web sitemizden Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 2 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır. Havale ve EFT ile yapılan işlemlerin onaylanması için Havale Bildirim Formunun müşteri tarafından doldurulması gerekmektedir. Havale Bildirim formu'na buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


- Kredi Kartı ile ödeme :

Web sitemiz 128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Sitemizden anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.


4.8-Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.


MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.Aynı Gün Kargo